Kategoriler
Genel

Yazıcıdan çıktı almak

Yazdıklarımın,anlattıklarımın kolay hatırlanması için artık yazıcınızdan çıktı alabileceksiniz.
Bunun için ilgili konunun başlığına tıklayın,veya “yorum yap”(beyaz sayfa resmi) tıklayıp,yine hemen “yorum yapın” üzerinde göreceksiniz kırmızı renkli “Yazılabilir Sayfa” diye 🙂

“Yazıcıdan çıktı almak” için 43 yanıt

Gorko,aslında güzel oldu yazıcıdan çıktı almak,eh biraz da uğraşmadım desem yalan olur 🙂 wp’yi kendime göre modifiye ediyorum işte.
Aslında grip yatırmasa daha neler olacaktı ama, biraz soğudummu ney 🙂

hp pc ye sahibim ama çıktı alamıom aynı sayfayı ıstedıgı kadar basıyor benı sınır edıyo yardım edın odevımı yapamıom cok acıl wermem lazım….

Dayko:Öncelikle isminiz yerine “sanene” ve URL olarak “123456789” yazmak dürüstçe değil gibi geldi bana.Aslında kolaylıkla yazıcıdan çıktı alabiliyorsunuz.Sayfa sayısı konunun uzunluğuna göre değişir ama aynı sayfayı istediği kadar yazdırmaz.Bunun için yazıcınızın ayarlarına bir göz atmanız gerekir,özellikle de “kopya sayısı”kısmına.

brqhn,Aynısı benden sana.Adam olsan zaten adını veya nikini yazardın,korkudan tuşlara basıp gitmişsin,sana yaramıyorsa sayfayı kapatabilirdin,farenin bir tıkına bağlıydı terbiyesiz.

yhaa benm hp 1460 yazıcm waar ama bos bi sayfayı tekrr alıp duruyoo bn napcam bu nasl kullanılıo bana söyleyiin

yaw dayko şimdi hoca bana ödev verdi microsoft wordden yaptım ama yazdıramıyorum ctrl+p ye basıyorum yazdır diyorum boş sayfa çıkıyo anlamadım yardım lütfen 🙁

ya bn bir foto çıkartıyorum snra başka foto çıkartamaya çalışıyorum ama önce fotoyu çıkartıyo uyuz oluyorum ne yapmalıyım

yazıcı sürekli aynı şeyi çıkartıyo ne yapabilirm lütfen yardım edin

yaa kızlar ben 10 yasındayımdaha yeni bilgisayar aldık ama çıktı almasını bilmiyorum bana kısaca anlatabilr misiniz 🙁

çok güzel bir site valla baya yardımcı oldu teşekkürler

KARDESİM SANA YAZİCİ NASİL KULLANİLİR DİOM SEN BANA BAMBAŞKA SAYFA AÇİON YHA AYIP YHA HAA YAZİCİNİN NASİL KULLANİLDİGİNİ BİLENWARSA YORUMLASN YOKSA KODUM MU OTURTURUM HAAAAA HEP ABİM – ABLAMDAN YARDIM İSTEMEKTEN BIKTIM YHA ( ONLAR DA YAPMAKTAN ) ( ADAM OLUN )

Yorumlar kapatıldı.