Hızlı başlatta canlı simge isimleri

Hızlı başlatta simge üzerine geldiğinizde o simgenin basit ismi yazmaktadır.
Bu görünümü değiştirip,simgelerinize hareketli isim yapmak çok basit.Panel üzerine gelin ve sağ tıklayın ve “paneli Yapılandır” seçin.Gelen pencereden “Görünüm” seçin ve görünüm sekmesindeki “Simge odaklanmasını etkinleştir” kutucuğunu tıklayın ardından uygula tıklayın.

Şimdi panel penceresini kapatıp,hızlı başlattaki simgelerin üzerine gelin,nasıl,beğendiniz mi?

EK:
Konu çok basit olsada anlaşılmamış görünüyor,kısaca;
1- Alttan fareyi panel üzerine boş bir yere getirin (Panel, ekranda altta başlat düğmesinin ve saatin bulunduğu kısım,komple)
2- Şimdi fareden sağ tıklayın
3- Gelen menüden “Paneli yapılandır” tıklayın
4-Şimdi karşınıza gelen pencereden “Görünüm” seçip,”Simge odaklanmasını etkinleştir” kutucuğunu doldurun ve “Uygula” veya “Tamam” tıklayın.

13 responses to “Hızlı başlatta canlı simge isimleri”

 1. FuNdA dedi ki:

  dfhjmsgjhjnfhsygjyhsrfqwrtwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

 2. Dayko dedi ki:

  Funda(!), yorum olarak bunları yazdığına göre galiba bunalımdasın.Buraya bunları yazacağına URL olarak verdiğin sitede derdine derman arasaydın daha iyi olmazmıydı? Bu sitede anlattıklarım işine yarıyorsa kısaca teşekkür etmen ,yaramıyorsa es geçmen veya bana yaramadı demen daha doğru olur diye düşünüyorum.Herşeye rağmen yinede üşenmemişin birşeyler karalamışın,sağ ol.

 3. PRENSESİA dedi ki:

  GÜZEL AMA BEN HALA NASIL YAPILACAĞINI ANLAMADIM BİR DAHA YAZARMISIN DAHA AÇIKLAYICI BİR BİÇİMDE LÜTFEN BEN SANA KÖTÜ BİŞİY SÖLEMİYOM SADECE ANLAMADIM TAMAMMI VE SİTEDE EĞMEĞİ GEÇTİĞİ İÇİN TEŞEKKÜRLER

 4. Dayko dedi ki:

  PRENSESİA,daha önceden “dfhjmsgjhjnfhsygjyhsrfqwrtwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww” değil de ne istediğini yazsaydın daha kolay olmazmıydı.Umarım ek olarak yazdıklarım faydalı olmuştur. 🙂

 5. DEVRAN ÖZGE dedi ki:

  ısmın nasıl hareketlı yapa bılırım yardımcı olursanız sevınırım arkadslar sımdıden tşk eder basarılarınız devamını dılerım

 6. Dayko dedi ki:

  Devran ilgine teşekkürler.Sorunu tam anlamadım ama sanırım http://www.bekozap.com/?p=131 buradaki konu ilgini çekebilir diye düşünüyorum.

 7. nazlıcan dedi ki:

  ben simgelerin isimlerini araştırmak istiyorum

 8. Dayko dedi ki:

  Nazlıcan,ne demek istediğini tam anlayamadım.Daha geniş yazarsan sevinirim.

You must be logged in to post a comment.