Server değişikliği

Zaten uzun zamandır düşündüğüm konuydu server değişikliği.Bazı problemler,özellikle BW sorunu,sitenin kapanması beni buna itti diyebilirim.
Server araştırmaları nedeniyle arkadaşlarım G.Gedik,N.Aktekin,M.Erman ve C.Yüksel‘e,
Abi olmazsa kopyala-yapıştırla yeniden açarsın diye teşvik eden C.Taşkoyan‘a
Yardım ve destek nedeniyle Engin bey‘e,
Taşıma-kopyalama ve kodları değiştirme sırasında bana kahve getirip destek olan eşime,
özel teşekkürlerimi sunuyorum.

Alo-Dayko

BİLGİ: Aslında aşağıda konu ettiğim PCLinuxOS 2009 konusunu anlatacaktım ancak 24 ekim son yazımdı ve sonrası malum BW sorunu.Şu sıralar kafam epey karışık, bir araba alma niyetine girdim ayrıca emekliliğimi de düşünüyorum -gerçi biz seni yollamayız diyorlar ama – birazda böylece tarlamda çalışayım diyorum.
Bu nedenle altta sözü geçen konuyu anlatmam biraz zaman alabilir,şimdiden özürlerimi iletiyorum,ancak kısa bilgileri anlatmaya devam edeceğim.Ben kurduğum günden beri KDE 3.5.10 kullanıyorum ve şimdiye dek hiç bir sorunla karşılaşmadım,ama dediğim gibi biraz zaman alabilir çünkü yaptığım liveDVD’den tekrar tekrar kurmak gerekebilir.

13 Comments on “Server değişikliği

  1. Alocum tebrik ederim,güle güle kullan.Araba için acele etme tam istediğin gibi bir araba bulacağım,hiç acele etme.

  2. Alattin bey bu sefer geri gelmen kısa sürdü.Tarlan hayırlı olsun,arkadaşın dediği gibi bence de araba konusunda acele etme.Sinoptan istersen sana bakabilirim.

  3. Önceki yoruma ek olarak,pclinuxos 2009 için yaptıklarını sabırsızlıkla bekliyorum inşalah fazla bekletmeden anlatırsın.

  4. Alattin abicim maşallah zorluk çekmeden yapmışın,hayırlı olsun.Uşak’tan yola çıkacağım eve varınca seni ararım,selamlar.

  5. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Araba için acelem yok zaten,buradan bakacağım kemal,ilgine ayrıca teşekkürlerimle.Cengiz,telini bekliyorum.